Полювання на дзен

Полювання на дзен

Полювання за дзен і практики вдосконалення – зараз набирає все більших обертів. Разом з інтересом до йоги, як до фізичної і духовної практики, збільшується інтерес і до йога-турів. Йога стала цілою індустрією з нішею у туристичній сфері.

Йога-готелі, як окремий вид проживання, поки не набули широкого поширення. Знайти свій маленький шматочок гармонії пропонують спа готелі, об'єднуючи відпочинок та йога-практики. У Спа-готелі Raymond, що у Трускавці, ви зможете відпочити та зайнятися йогою з професійним тренером.
Ми спробували виділити декілька основних приводів, щоб поїхати у готель, де проводять йога-тури:

1) Нова локація. Погодьтеся, завжди цікаво пізнавати нові локації під час поїздок, поринати у життя місцевості, яка є новою для вас.

2) Здорове харчування. Тут все ясно, адже під час таких турів хочеться бути легким, не тільки думками, а й фізично. Готелі, які розміщують гостей у таких турах, завжди готові запропонувати спеціальне меню для розвантаження травлення. Готель Raymond пропонує своїм гостям особливе меню, яке задовільнить усі гастро-капризи і водночас подбає про здоров'я!

3) Спілкування з однодумцями. Справді, нічого так не об'єднює, як спільна справа. Люди, які цікавляться однаковими речами завжди знайдуть теми для обговорення.

4) Час на відпочинок. Між тренуваннями, завжди є можливість провести час як у звичній відпустці. Саме спа готелі особливо підходять для йога турів, завдяки широкому спектру послуг для розслаблення та відновлення. Готель Raymond, найновіший готель в Трускавці, з панорамним спа та видом на усе місто, забезпечить ваш ідеальний ретрит!

5) Особистий підхід до кожного. Зазвичай, у таких турах, люди багато спілкуються, пізнаючи один одного. Тому і тренер часто може надати особисті рекомендації та приділити кожному більше часу ніж на звичному годинному занятті.

6) Ну і звичайно ж – самі тренування! Якщо погодні умови дозволяють, заняття проходять на свіжому повітрі. Ранкові заняття на сході сонця – це неймовірно! Така практика об'єднує всі можливі ефекти – фізичні, духовні та ментальні! Цей неймовірний досвід приходить тільки в йога турі!

Якщо ви турбуєтеся про стан свого організму і власне здоров'я, любите себе та дізнаватися щось нове то гайда у йога-тур в Трускавець! Гарантуємо незабутню подорож для ментального і фізичного оновлення!
Follow us on Facebook and instagram...