Наші Послуги

Наші послуги для кожного номеру в готелі
Трансфер до готелю
Повноцінний відпочинок – це мінімум турбот і максимум розваг. І ми намагаємося дозволити своїм гостям не думати про побутові та організаційні питання. Вам не варто ламати голову, як краще дістатися до готельного комплексу! Ви можете замовити у нас трансфер, і вас доставлять в готель «Raymond» швидко і з комфортом.
SPA Послуги
Відчуйте легкість, ейфорію, безтурботність, гармонію душі і тіла відвідавши Raymond SPA. До ваших послуг – фінська та римська сауни, контрасний душ, фіто-бар та інші СПА-процедури на ваш вибір.
Room Service
Якщо ви вирішили працювати в номері, усамітнитися від шуму або просто не хочете йти до ресторану, можете скористатися послугою Room service. Зробіть замовлення по телефону і вам доставлять кращі страви європейської та української кухні. Наша служба пропонує широкий асортимент закусок, гарячих страв, десертів і напоїв з нашого ресторану.
Дзвінок Будильник
Ви завжди можете безкоштовно скористатися послугою «Дзвінок-будильник». Якщо вам необхідно вчасно прокинутися з ранку, щоб встигнути на ділову зустріч або ранкову прогулянку, попросіть співробітника стійки прийому і розміщення, розбудити Вас в потрібний час. Ви можете бути впевнені, що встигнете здійснити все заплановане!
Косметологія
Прагнення молодо і красиво виглядати було і залишається однією з головних жіночих рис.
Для того, щоб відтермінувати ознаки старіння, виправити недоліки зовнішності, а також зберегти надовго молодість і красу шкіри — на допомогу приходить сучасна косметологія.
Послуги за запитом
Прання, прасування одягу
Трансфер
Екскурсійні програми
Дозвілля для дітей
Оренда електросамокатів,
велосипедів
Консьєрж сервіс
Послуги за запитом
Екскурсійні програми
Прання, прасування одягу
Оренда електросамокатів/велосипедів
Консьєрж сервіс
Дозвілля для дітей
Трансфер