Raymond SPA
Краса і здоров'я
Перезавантажитися і повернутися до звичного життя з позитивними думками і новими силами ви зможете у нашому затишному та ультрасучасному «Raymond SPA» . Він знаходиться на найвищому поверсі готелю. Релаксуючи після сауни чи у джакузі, ви зможете насолоджуватися панорамою міста, яка прекрасна у будь-який час. У теплу пору року можна позасмагати на просторій терасі, смакуючи напої нашого фітобару.

На гостей у «Raymond SPA» очікують приємні оздоровчі та косметичні процедури, безліч видів масажів та різноманітних обгортань, які виконують виключно висококваліфіковані спеціалісти. Після процедур ви будете випромінювати легкість та впевненість у собі.

Готель зі СПА в Трускавці

До послуг гостей у «Raymond SPA»
Фінська сауна
Під дією гарячого сухого повітря активізуються обмінні процеси, прискорюється метаболізм, що сприяє приливу сил, бадьорості, покращенню самопочуття та зміцненню імунітету.

Систематичне відвідування фінської сауни позитивно впливає на дерматологічні захворювання, дихальну, м'язову та нервову системи.

Температура — 80–100 °С
Вологість — 10–20%
Місткість — 8 осіб

Римська сауна
Висока вологість лазні й пари з ефірними маслами збагачують організм вологою та м'яко прогрівають його, що покращує терморегуляцію та прискорює метаболізм.

Відвідування римської сауни зміцнює серцево-судинну систему, знижує масу тіла, виводить шлаки і токсини, що загалом сприяє омолодженню та зціленню організму.

Температура — 38–47 °С
Вологість —95–100%
Місткість — 8 осіб

Джакузі
Гідромасажні ванни не тільки позитивно діють на організм, а й покращують стан здоров'я. Завдяки вбудованим гідромасажним форсункам у джакузі змінюється напрямок і потужність потоку води, що дає змогу обирати тип та інтенсивність гідромасажу.

Терапевтична дія джакузі полягає в тому, що покращується кровообіг, активізується робота серцево-судинної системи, зникає безсоння, покращується самопочуття та підвищується загальний життєвий тонус.

Температура — 37–40 °С
Місткість — 8 осіб

Контрастний душ
Найкращим методом загартування організму є контрастний душ.

Контрастне обливання допомагає нормалізувати температуру тіла, тренує судини, знижує симптоми гіпертонії, підвищує пружність шкіри і м'язів, покращує загальне самопочуття.

Регулярне поєднання сауни і контрастного душу піднімає імунітет і робить організм менш сприятливим до хвороб.

Фіто-бар
Фітобар в SPA – це наша приємна особливість, що дозволяє і допомагає покращити здоров'я. Адже склянка прохолодного напою чи ягідний смузі не тільки бадьорить і піднімає настрій, але і є багатим джерелом вітамінів і біологічно активних речовин.
Фруктові смузі з легкістю замінять солодощі і сприяють виведенню токсинів, додають енергії та не створюють важкості в шлунку. Смузі ідеально підходить для корекції фігури.
Дія фітопродуктів на організм надзвичайно широка – від швидкого відновлення енергії та сил після фізичних навантажень до зняття загальної втоми та нервового напруження.

Масаж
Регулярне виконання масажу надає стимулюючу дію на тканини організму, покращує кровообіг і лімфовідтік. Загальне розслаблення м'язів і посилення кровообігу до мозку, призводить до поліпшення мозкової діяльності, а втома і роздратованість змінюються на позитивне мислення і здатність до концентрації.


Косметологічні послуги
Прагнення молодо і красиво виглядати було і залишається однією з головних жіночих рис.
Для того, щоб відтермінувати ознаки старіння, виправити недоліки зовнішності, а також зберегти надовго молодість і красу шкіри — на допомогу приходить сучасна косметологія.

Наші послуги: