Майстерклас для дітей, від екомайстерні «Вухата сова» у RAYMOND!
Щоб розвіяти малечу, залучити для створення рукотворів, прищепити повагу та любов до українських традицій, RAYMOND запросив екомайстерню «Вухата сова» провести передвеликодні майстеркласи «Великодня свічка» та «Писанка».

Напередодні Вербної неділі, діти самостійно виготовили Великодні свічки з медової вощини та оздобили їх на свій смак. Повністю природній матеріал без домішок, вощина чудово гнеться і пахне медом. Для малюків, працювати з ним - одне задоволення. А кольорові стрічки, льон, мереживо, сухоцвіти і інший декор, перетворили звичайні свічки у витвір мистецтва.
Діти отримали безмір позитивних і приємних вражень. Це був не просто майстерклас, а сеанс арт-терапії з ароматерапією. Його невід'ємною частиною стали руханки та ігри, а результат - гарний настрій і медова свічка, яка є символом Великоднього світла благодаті Христової.

А напередодні Великодня на символі життя, яйці, наші найменші гості, зокрема, діти, що переховуються від війни виписували програму щасливого і радісного, гарного і плодовитого життя аж на цілий рік. Кожен колір і кожен знак, що наноситься на яйце мають своє значення. І в результаті вибудовуються у мальований текст, що програмує на здоров'я і тривале життя, радість, достаток, багатий врожай, перемогу і мир.
Діти з радістю все більше дізнаються про давні великодні українські звичаї, їх красу і значення.
На таких майстер класах поглиблюється любов до всього українського, національних цінностей, національної моралі.

Хочемо, щоб не тільки знали, а й уміли, відчували себе українцями: дотримувалися традицій і в майбутньому передали їх своїм дітям, виготовляли писанки самостійно та пишалися власними рукотворними роботами.


Контакти: ☎️ 067-80-77-000
Follow us on Facebook and instagram...