День Святого Валентина найкраще провести у RAYMOND!
Як провести найамурніше свято року - День всіх закоханих?
Закохані вже почали задумуватися як здивувати один одного, проявити свої почуття, подарувати тепло і ніжність коханій людині. Це прекрасна можливість зізнатися в своїх почуттях або оновити вже тривалі стосунки.

День Святого Валентина найкраще провести у романтичній і затишній атмосфері у RAYMOND, де ми створили всі умови для того, щоб закохані пари змогли розслабитися і насолодитися одне одним, наповнитися позитивними емоціями та енергією.

Фотозона для розкішних фотографій закоханих пар вже готова. Наші дизайнери сплели велетенське серце з гілок червоного дерену. Дизайнерське творіння прикрашене декоративною підсвіткою, тому фотографії будуть гарні у будь яку пору.
А компаньйонами нашого дизайнерського серця ми обрали червоні гітари. Бо любов, як гітара, може звучати ніжно і пристрасно водночас. Не даремно серенади для коханих співали під цей інструмент.
У цей шалений час нам хочеться усміхнути кожного гостя RAYMOND і гостей міста, подарувавши їм відчуття затишку, тепла, радості і любові. Запрошуємо у LOVE-простір RAYMOND.
Бронюючи RAYMOND ви отримуєте:

- атмосферну зустріч «welcome drink"
- Романтичний комплімент від готелю для кожної пари
- Комфортний відпочинок в дизайнерському номері
- Сердечний сніданок room servicе
- Ексклюзивну фото-локацію
Додатково можна придбати ( за попередньою домовленістю)
- Індивідуальний романтичний вечір у СПА
- Арома-масаж для пари у СПА
-Просеко Romantic у СПА
Привітний персонал готелю з радістю допоможе Вам реалізувати Ваші задуми сюрпризів для коханих і навіть допоможе власними ідеями (але зверніться завчасно) , щоб свято закоханих у RAYMOND ви провели радісно, ніжно і незабутньо.

Поспішайте замовити свій відпочинок на день закоханих вже сьогодні!
Щоб замовити ☎️ 067-80-77-000
Follow us on Facebook and instagram...