Готель RAYMOND

вразив Трускавець концертом гурту TVORCHI!
В концерті, який скромно назвали закритою вечіркою, взяли участь відомі українcькі блогери, зокрема актор та гуморист Тарас Стадницький (Володька), українська рекордсменка. альпіністка і блогерка, знана, як перша українка, яка зійшла на Еверест – Ірина Галай, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський з дружиною, директорка музею Трускавця Галина Коваль, а також блогери і блогерки, гості готелю RAYMOND.
Трускавчани та гості курорту, що зібралися на подвір'ї готелю, насолоджуючись музикою, зігрівалися глінтвейном і танцями, частувалися фірмовими капкейками від RAYMOND. Не зважаючи на прохолодну погоду, всі були радісні та в піднесеному настрої.
Як відомо дует Tvorchi презентував новий альбом Road, на який музиканти надихнулися у подорожах Україною. Центральний меседж нового альбому – насолоджуватися життям щосекунди, а не рахувати кроки від одної цілі до наступної.

Саме тому ця вечірка відбулася у RAYMOND, філософія і концепція відпочинку в якому є надзвичайно близька духу і творчості дуету TVORCHI !

Бездоганну організацію вечірки забезпечувала команда готелю RAYMOND за лідерства директорки готелю Зоряни Хомишин у співпраці з івент-агенцією OVATIO.
Follow us on Facebook and instagram...