Сніданки для гостей RAYMOND. Задоволення і піднесений настрій на весь день.
Сніданки у RAYMOND – це не просто їжа. Це кайф, задоволення і піднесений настрій, коли кожен гість може отримати те, чого потребує і очікує. Адже як поснідав – так і день вдався.

У нашому готелі ви можете поснідати в затишному ресторані за системою «шведський стіл», де матимете великий вибір страв з натуральних продуктів, свіжої запашної випічки та десертів. Так як знамениту Нафтусю потрібно вживати чітко в ранкові години до сніданку, щодня у нас є доставка води. Тому наші гості можуть довше поніжитися в ліжку.
ROOM SERVICE в RAYMOND доставить Вам сніданок просто до ліжка. І Ви зможете поснідати у спокої, відпочиваючи від людей, релаксуючи і насолоджуючись один одним.

Для гостей, які рано-вранці виїжджають з готелю на екскурсію, у гори чи на пінік, з поверненням у RAYMOND, ми готуємо гарний і смачний «Кошик на природу». Таке оформлення тішить око і є оригінальним, яскравим, розкішним доповненням для вашої маленької подорожі та інстаграмних фотографій.
А для гостей, які мають РАННІЙ виїзд з готелю, поспішають на літак чи потяг, наш шеф-кухар пакує індивідуальні «Сніданки в дорогу» з кавою у наших мерчових чашках з веселим гусаком, який буде вашим талісманом у дорозі.

Ми завжди опікуємося про наших гостей, щоб вони завжди почувалися елегантно, комфортно і радісно.

Якщо Ви обрали RAYMOND, то заслуговуєте, щоб про Вас потурбувалися.

Поспішайте замовити свій відпочинок вже сьогодні!
Щоб замовити ☎️ 067-80-77-000
Follow us on Facebook and instagram...