Готель Raymond приймав
нащадків
Раймонда Яроша.

Готель «Raymond» мав честь приймати у себе прямих нащадків засновника курорту Трускавець Раймонда Яроша.
Внук, Раймонд Ярош (молодший) та правнуки Бартоломей та Юстина, відвідали Трускавець вперше, після того, як їх родина переїхала до Польщі у повоєнні роки минулого сторіччя.
Готель «Raymond» був збудований та прийняв гостей Трускавця в нелегкий для курорту час, на початку 2021. Це наймолодший готель Трускавця, який стрімко набуває популярності.
Натхненні історією міста та бізнес-талантом його засновника Раймонда Яроша, фундатори готелю впевнені, що курорт має перспективи відродження та розвитку. Світ змінюється, разом з ним змінюються люди, їх зацікавлення, потреби та вимоги. Так само мають змінюватися міста. Колись Раймонд Ярош, за дуже короткий час, перетворив Трускавець у сучасний для своєї епохи курорт європейського рівня.

Йому це вдалося, бо, насамперед, вірив у ідею та ризикнув у неї інвестувати. А ми віримо в те, що Трускавець може бути містом, куди приїжджають не тільки лікуватися, а й відпочивати та відновитися. Тому концепція готелю «Raymond» орієнтована на велнес і відпочинок успішних, активних, творчих людей, які цінують своє здоров'я і час, комфорт і якісний сервіс.
З нагоди народин Трукавця, готель «Raymond» влаштував міні ретророзривку для містян та гостей міста. Участь родини Ярошів у святкуванні є дуже важливим знаком і символізує продовження слави та історії курорту.
Бувають події, які відходять у минуле. А бувають інші, які дають старт майбутньому.
День Трускавця 2021, приїзд і гостювання у RAYMONDI родини Раймонда Яроша, це саме та подія, яка згуртувала колектив готелю,який ще раз підтвердив найвищий клас сервісу.

Ми безмежно раді, що тепер наш готель має дві почесні відзнаки, які керівництво одержало від внука фундатора Трускавця Раймонда Яроша - портрет його дідуся та стилізований знак гуски, яка з давніх часів є оберегом міста.
Але найважливіше, що Raymond стає осередком аристократичного відпочинку у Трускавці.

Follow us on Facebook and instagram...