Готель RAYMOND потрапив до книги рекордів України!

До тридцятиріччя Незалежності України готель RAYMOND спорудив величезну крижану барну стійку, оздоблену національною символікою України. Представники Книги Рекордів України зафіксували рекорд в номінації «Вперше. Розміри».Довжина крижаної барної стійки сягнула 5 метрів та 50см.

В льодових брилах, кожна вагою понад 100кг., були заморожені справжні соняшники з волошками, а також зображення національного герба України - Тризуба. Cтворення таких брил із квітами всередині, технологічно дуже складне, і відбувалося за секретною технологією. Тому конструкція, фактично, стала твором льодового мистецтва, щоправда, який зберігся тільки на фотографіях.
Задум директорки готелю RAYMOND Зоряни Хомишин, реалізували на одному з львівських підприємств. А монтаж крижаної барної стійки біля готелю тривав майже дві години. Встановлення рекорду, окрім представників Книги Рекордів України, засвідчили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, його заступник Мирон Флюнт та директорка Музею історії Трускавця Галина Коваль.

Присутніх на святі частували крафтовими безалкогольними напоями з обліпихи, журавлини, ожини і чорниці. «Вітамінні бомби» подавали, зокрема у жовтих і синіх крижаних склянках. А також гостей вразили солодкі жовто-блакитні капкейки.

Гості свята активно брали участь у конкурсі на найкреативніший опис майбутнього України. Загалом свій талант проявили понад 25 осіб різного віку. Конкурсна комісія обрала сім найкреативніших побажань Україні, а їх авторам вручено цінні призи від готелю Raymond.
Бажання незвично відсвяткувати День Незалежності України здійснилося, а рекорд готелю RAYMOND – це приклад того, що святкувати День Незалежності можна по-різному, і доброю традицією мають бути саме сучасні та оригінальні рішення, які пасуватимуть європейському курорту Трускавець!
Follow us on Facebook and instagram...