RAYMOND гуртує тих, хто цінує якість і смак у всьому !
Весела і, водночас, пізнавальна вечірка у RAYMOND про вино і сири львівського регіону відбулася у легкій, невимушеній атмосфері. Гості звеселяли душу львівським крафтовим вином від "Янчинських пагорбів", відчули себе дегустаторами елітних сирів першої української козиної «Ферми Елізи» , - теж з львівського регіону, і все це органічно приправили терпкувато-солодкими дотепами від Жогло з «Того самого шоу».
Вина «Янчинські пагорби», винороби Максим і Наталія виготовляють принципово з винограду українських сортів і везуть виноград до Львова з Херсонщини, та все ж помаленьку вирощують свій, тут у Львівській області. Їх вина завойовують перші призи на конкурсах. Кожне вино ілюстроване малюнками української художниці і письменниці Христини Лукащук, що додають ще більшого змісту та шарму. Сири "Ферми Єлізи" нічим не поступаються за якістю французьким сирам, і співвласники ферми бельгієць Бернар та українка Марія точно знають, що говорять.

Цю продукцію не купиш у супермаркеті. Ці вина і сири – для тих, хто знає ціну пристрасної праці, з любов'ю до своєї справи, і тих, хто по-справжньому цінує насолоду натуральним природним смаком.
Наша вечірка зібрала гостей RAYMOND з різних регіонів України. Спочатку, ми думали, що просто насолоджуємося вином і сиром, під хороші українські жарти. Але після дегустації зрозуміли, що так легко і невимушено відбулося значно більше – ми підтримали один одного.

RAYMOND, позиціонуючи якість, високий рівень і смак у всьому, гуртує біля себе виробників крафтової продукції. Свій до свого по своє!
Follow us on Facebook and instagram...