Що ж, у Workation ?
Настав час, коли освічена людина стала вільною від робочого місця. Фріланс перестав бути чимось незвичним, а стереотипи офісної рутинності поволі руйнуються. Завдяки цьому, з'явився новий туристичний продукт – Workation, або – woliday (work+holiday), що звучить як "робочі канікули".

Зараз ми проживаємо непрості часи, і коли додалося періодичне вимкнення світла, дистанційна робота зі зміною локації стає радше вимушеною аніж плановою.

І все ж, якщо ситуація в країні не спонукає до вимушеності а ви відчуваєте, що потрібна зміна атмосфери – воркешн ваше все.

Погодьтеся, просиджувати час у дома чи кав'ярні з ноутбуком, яким би затишним це місце не було, не так цікаво, як зануритися у життя нового міста. Роботу, зрештою, можна виконувати будь-звідки, а нові враження наповнюють саме під час подорожей.

Відпочинок, а радше робочі канікули, у Трускавці простіші в організаційних питаннях: тут все «під носом», легко дістатися будь-куди й дешевше. Їх можна організувати самостійно або разом із друзями(колегами), які теж хочуть поєднати роботу з відпочинком. Краще подорожувати компанією, де у всіх збігаються графіки, щоб ввечері можна було разом піти кудись.

Готель Raymond, це саме те місце, яке створене для фрілансерів. Готель із затишним спа, швидісним інтернетом і локацією в центральній частині міста, поруч з джерелами мінеральних вод. Для безперебійної роботи, готель оснащено потужним генератором та проведено два інтернет-провайдери. Тут Тут можна працювати і порелаксувати після робочих дедлайнів, отримати послуги масажу та косметології, відчути на собі як це, коли про тебе дбають.

Ми зібрали важливі нюанси, на яких варто звернути увагу, коли плануєте work+holiday :

1. Час для адаптації. Плануйте подорож так, щоб перед початком активної роботи мати кілька днів на звикання до нового середовища та його облаштування.
1. Зонування простору для усіх потреб. Достатня кількість робочих місць вкрай необхідна, адже трапляються ситуації, коли у декількох людей одночасно заплановані відеоконференції, які заважають одне одному.
2. Інтернет. Головний критерій вибору житла на час воркейшну – швидкий інтернет. Дізнайтеся у власника апартаментів швидкість заздалегідь, можна попросити надіслати скріншот перевірки на SpeedTest.
3. Розташування локації Краще обирати місце, що знаходяться недалеко від центру, кафе, ресторанів та барів, щоб після робочого дня не витрачати купу часу на шлях до цікавих місць.
4. Графік. Спробуйте спланувати свій графік таким чином, аби більшість дзвінків припадала на один чи два дні – це дасть вам можливість провести більше часу пізнаючи нове місто


У сферичному вакуумі – подорожі це чарівний інструмент для дослідження себе і світу. Досліджуйте, відпочивайте і оновлюйтеся разом з Ramond!

Контакти: ☎️ 067-807-7000

Follow us on Facebook and instagram...