Трускавець - це не тільки санаторії
На жаль, у молоді, склалася думка, що це курорт радше для поважних людей, які потребують поправити своє здоров'я, і окрім лікування тут робити нічого…

Давайте розвіємо цей міф разом!

Трускавець розташований у підніжжі Карпат і є заповідним регіоном, який зберігає первозданну природу. Попри все, це не лише зелена скарбниця мінеральних вод і чистого повітря, а ще й місце, де можна вдало провести час, не зважаючи на те, які у вас запити до відпочинку.

Безліч готелів, вілл, апартаментів, на будь-яку кишеню, це перший вагомий плюс пізнати це місто. Новий готель Raymond, який розташований у центральній частині міста поряд з парком, ідеальна локація для відпочинку і пізнання нового міста!

Отже, почнімо!

Парк Адамівка

Чудові ліси з вузькими стежками, що перетинають гори, галявини, вкриті ягодами, сріблясті струмки, ставок з дикими птахами, віддаленість від міського шуму, бювет з мінеральними водами – прогулянки там - це справжнє задоволення для душі і користь для здоров'я!

Статуя Христа Спасителя

Трускавчани пишаються цим місцем, адже це єдина на всю Україну 12 метрова скульптура Ісуса Христа-Спасителя, яка є копією статуї в Ріо-де-Жанейро. Вона символізує єдність усіх християн на Землі. А ще, вона розташована на найвищій точці міста, з якої чудова оглядова панорама на саме місто та перший Карпатський хребет.

Костел

Ви любитель культурного та архітектурного просвіщення? Вам сюди! Невеликий католицький костел з атмосферою спокою зацікавить тих, хто приходять відпочити душею, послухати надзвичайно красиву і рідкісну живу органну музику. Концерти грають по вівторках, п'ятницях і неділях о 20:00.

Ставок Солониця

Беріть в оренду електросамокати, це можна зробити у готелі Raymond, та гайда оглядати ще одну місцеву пам'ятку – водосховище. Воно утворене природним способом і радує око усіх, хто поруч нього проходить, адже межує з густим лісом. У ставку живуть дикі лебеді, підгодовуючи яких можна забути про час і зустріти барвистий захід сонця!


Музеї Історії Трускавця та Михайла Біласа

Це місця, для тих хто любить пізнавати себе і свою ідентичність. Ви такий? – Вам по цій адресі. Тут ви познайомитеся з культурою, предметами побуту, біографією видатних особистостей, імена яких пов'язані з Трускавцем. Один з музеїв знаходиться у старовинній віллі Гопляна – власником якої був пан Раймонд Ярош, в честь якого був названий найновіший готель міста – Raymond. Або ж побачити роботи українського майстра гобелену, які торкають глибин душі. Тут справді розумієш, наскільки ми, українці, своєрідні і талановиті.Гора Буковиця

За 5 км від Трускавця є невеликий, проте сучасний гірськолижний курорт. З відкриттям зимового сезону траси рясно осніжуються штучним методом. Є спуски різного рівня складності, тюбінг, працює лижна школа. Також його можна відвідати у теплу пору, для того, щоб полюбуватися пейзажами і зробити незабутній пікнік на вершині гори з чудовим панорамним видом.

Заповідник «Тустань»


Приблизно в 30 км від Трускавця знаходиться ще одне природне надбання – заповідник Тустань. Обовязково відвідайте це сакральне місце для кожного українця, пройдіться скельними масивами, які залишилися від замку XII століття, намилуєтесь панорамними видами Карпат, скуштуєте бойківську кухню.Сучасний Трускавець – цікаве, енергійне, розвинене і недороге місто на заході України.

Зупиніться у готелі зі СПА, так ви отримаєте не лише емоції від знайомства з новим містом, але й зможете повноцінно розслабитися та оновитися після робочих дедлайнів.

Готель Raymond ідеальне місце з єдиним у місті панорамним СПА і центральною локацією. Відпочинок тут залишить тільки позитивні емоції та гордість за те, що в Україні відкриваються сучасні готелі з високим рівнем сервісу.
Чекаємо у Трускавці!Поспішайте замовити свій відпочинок вже сьогодні!
Номер для бронювань
☎️ 067-80-77-000
Follow us on Facebook and instagram...