Вібромасаж в Трускавці

покращується кровообіг та обмін речовин, відновлюються функції нервової системи
Збираючись у незаплановану відпустку, ми часто перериваємо лікувальний курс – обставини сильніші за нас. В готелі Raymond все по-іншому. Ви можете подбати про здоров'я та замовити вібромасаж, не відкладаючи важливих справ. Досвідчені спеціалісти вислухають ваші побажання, розпитають про всі проведені процедури, аби не порушувати їх систему. Вони допоможуть вчасно схуднути, а також зменшити болі в спині, зробити суглоби більш рухливими, а ходу – плавною та легкою.
Вібромасаж – це метод масажу з використанням електромеханічних апаратів. В процесі терапії м'язи скорочуються та розслабляються, тому покращується кровообіг та обмін речовин, відновлюються функції нервової системи тощо. В результаті ви починаєте худнути, а на додачу покращується загальне самопочуття.

Звичайно, ефект залежить від компетенції фахівця, адже організму може нашкодити неякісний вібромасаж, ціна не вказує на професіоналізм масажиста. Перед процедурою варто оцінити стан здоров'я та врахувати всі хронічні захворювання. Саме з цього й розпочинається робота майстра з Раймонд СПА.

Що таке Фінська сауна?

Сауни завжди використовувалися для оздоровлення та релаксації. Сауна (від фінського Sauna) - це фінська баня, побудована з хвойних порід дерев, процедури в якій приймаються переважно в умовах гарячого повітря розігрітого до 80-110°C.

Яка користь від Фінської сауни?

Сауна корисна всім, молодим і літнім. Потовиділення в сауні очищає шкіру і організм від токсинів. Тепло полегшить біль у м’язах і підвищиться якість сну. Найважливіші переваги сауни – допомогти вам розслабитися та зняти стрес.

Як правильно паритися в Фінскій сауні?

Перед прийомом сауни роздягніться та прийміть душ. В Фінляндії в сауну ходять голими або з рушником (у нас ви можете прийняти сауну як захочете, включно у купальнику чи плавках). Киньте на гаряче каміння води скільки завгодно. Охолодіться на вулиці/в душі/в басейні. Повторюйте стільки разів, скільки хочете.

Які противопокази?

Більшість ускладнень в сауні виникають через проблеми з серцем і не рекомендується для людей саме з серцево-судинними захворюваннями.

Замовити вібромасаж у Raymond SPA для покращення якості свого життя

Усі види послуг:

  • Джакузі бурління води заспокоює та спонукає до релаксації.
  • Фінська сауна відрізняється від інших парилень високою температурою 80-100оС та незначною вологістю 10-20%.
  • Фіто-бар прохолодні смузі, зігріваючі чаї, трав'яні відвари.
  • Контрастний душ найкращий методом загартування організму.
  • Масаж надає стимулюючу дію на тканини організму, покращує кровообіг і лімфовідтік.
В домашніх умовах складно отримати бажаний результат, адже фахівець використовує професійні апарати. Він відповідально підбирає насадки, регулює частоту та амплітуду коливання рухомої частини. На додачу допомагає вам досягнути мети, тому в разі потреби розробить цілу систему із дієвих процедур.

В Raymond SPA працюють компетентний масажист, адже він:

  • переконається в тому, що вашому організму не нашкодить вібромасаж, Трускавець довіряє нашим спеціалістам;
  • порадить, як краще підготуватися до процедури;
  • масажує чітко по лініях и струму лімфотока.

Приїздіть в Трускавець: вібромасаж у готелі Raymond принесе очікуваний результат. Телефонуйте + 38(067)-8077-000 та дізнайтесь докладніше про послугу.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21