Вакуумна мікродермабразія в Трускавці

Процедура безболісна та делікатна
В готелі Raymond кожна послуга направлена на зміцнення вашого здоров'я, підтримки краси та молодості. Вас не влаштовує колір та текстура шкіри? Допоможе вакуумна мікродермабразія, ціна в Трускавці різна, але краще звертати увагу на компетентність фахівця. Наші косметологи гарантують помітний результат після першого сеансу.
Вакуумна мікродермабразія в комфортному Raymond SPA
Процедура безболісна та делікатна на відміну від ультразвукової або хімічної терапії, але потребує індивідуального підходу. Спеціаліст повинен оцінити стан шкіри та підготувати вас належним чином. Компетентність, дбайливість та відповідальність – ці якості косметолога цінують всі гості Raymond. Ви будете впевнені в тому, що все пройде якісно та без ускладнень.

Що таке Вакуумна мікродермобразія?

шліфовка шкіри за допомогою насадок з алмазним напиленням під дією вакуума

Який ефект від Вакуумної мікродермобразії?

профілактика вугревого висипу, підвищення тонусу кіри, покрашення мікроцеркуляції крові в шкірі, покращення регенерації клітин, згадження рубців

Які противопокази?

пошкодження шкіри, гострі захворювання шкіри, рак, герпес, цукровий діабет, вагітність, купероз, кілоїдні рубці

Ціна, гарантії та поради від фахівця

Якщо вас хвилюють тонкі лінії та неглибокі зморшки, розширені пори, пігментні плями та інші недоліки шкіри, запишіться на консультацію до спеціаліста. Після декількох процедур ваше обличчя стане підтягнутим, світлим, омолодженим. В Raymond SPA ціниться вакуумна мікродермабразія, в Трускавці набуває попиту алмазний спосіб шліфування.

Косметолог відповідальний за ефективність пілінгу:

  • враховує тип та чуттєвість шкіри, глибину рубців та зморшок;
  • виявляє запальні процеси та оцінює доречність процедури;
  • дбайливо підбирає насадки з алмазним напиленням;
  • дає поради щодо подальших дій, адже впродовж десяти днів бажано берегти епідерміс від подразників.

Напередодні терапії краще відмовитись від доленосних зустрічей, адже може бути незначне почервоніння та припухлість шкіри. Фахівець розпитає про ваші косметологічні процедури та порекомендує заспокійливі маски та зволожувальні креми, враховуючи ваш бюджет.

Як замовити вакуумну мікродермабразію, аби відчути її ефективність

Косметолог Raymond SPA має відповідні сертифікати та досвід, адже здоров'я наших гостей та репутація готелю на першому місці. У фахівця є декілька професійних комбайнів для пілінгу, за якими він доглядає та проводить відповідні дезінфекції. Апарати мають санітарно-гігієнічні висновки.

Майстер може порекомендувати кристалічну мікродермабразію, яка проводиться за допомогою розчину бікарбонату натрію (алюмінію). Шліфування допоможе безболісно позбавитись давнішніх рубців та призупинити старіння шкіри.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21