Ультразвуковий фонофорез в Трускавці

допоможе швидко позбутися слідів втоми та стресу на обличчі
Ви будете виглядати фантастично, коли досвідчений косметолог з Raymond SPA проведе ультразвуковий фонофорез, ціна в Трускавці приваблива. Від процедури ви отримаєте максимальне задоволення, адже вона безболісна та комфортна: відчувається лише тепло та приємна вібрація. В результаті шкіра буде зволоженою, пружною та гладенькою на дотик.
Ультразвуковий фонофорез: ціна та якість послуги в Raymond SPA
Мезотерапія допоможе швидко позбутися слідів втоми та стресу на обличчі, а також жирного блиску та набряклості. Важливо довірити ультразвуковий фонофорез, в Трускавці вартість прийнятна, лише сертифікованому косметологу. Він оцінить стан шкіри, розпитає про самопочуття і хронічні захворювання.

Що таке Ультразвуковий фонофарез?

комплексний вплив на організм або шкіру ультразвукових коливань, аід дією яких відбувається приплив крові і намичення шкіри киснем та поглиблення косметичних засобів

Який ефект від Ультразвукового фонофарезу?

приплив крові до поверхневих шарів шкіри, насичення шкіри киснем, колагеногенез, еламти нпогенез, також використовується для поглиблення та кращої роботи косметичних засобів

Як проводять процедуру Ультразвукового фонофарезу?

після очищення, тонізаці, ексфоліації (при відсутності протипоказів ), наноситься сиворотка по типу шкіри, по якій, за допомогою ультразвукового скрабера на низьких частотах ультазвуку, проводять процедуру фонофорезу

Які противопокази?

вагітність, гострі інфекційні захворювання, металоконструкції та захворювання нервів в зоні впливу, загострення акне та дерматиту

Майстер нашого СПА-центру дбає про вашу красу та здоров'я:

  • професійно підготує обличчя до процедури, адже важливо повністю зняти макіяж та мікроскопічні сліди бруду;
  • проведе ультразвуковий фонофорез, враховуючи особливості вашої шкіри;
  • порекомендує доглядову косметику для того, щоб ви швидше отримали результат.

За потребою фахівець розробить курс, додавши пілінг, глибоку чистку або лазерне шліфування тощо. Допоможе позбавитись вугрового висипу та акне, відновить водно-жировий та вітамінний баланс шкірного покриву. За потребою порадить здати аналізи чи провести діагностику, а також піти на консультацію до медика вузького профілю.


Замовити ультразвуковий фонофорез окремо та в комплексі

Ультразвуковий фотофорез – це введення в глиб шкіри активних речовин за допомогою ультразвуку. В процесі відбувається корекція овалу обличчя, посилення кровообігу, тонізація м'язів, нормалізація сальних залоз.

Фотофарез принесе більш стійки результат, якщо його поєднати з іншими методами очищення і омолодження шкіри. Завдяки косметологам з Raymond SPA, які приймають в Трускавці, ультразвуковий фонофорез один з найкращих у місті. Теплотерапія, масаж, вакуумний або гідропілінг теж на висоті.

Наші фахівці використовують в косметології тільки професійні апарати, якісні розхідні матеріали. Дізнатись більше про фахівців можна по телефону: + 38(067)-8077-000.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21