Ультразвуковий пілінг в Трускавці

Після процедури ваша шкіра стане оксамитовою, без ознак стресу чи втоми
В готелі Raymond SPA ви швидко підготуєтесь до важливої зустрічі чи романтичної вечері, а ультразвуковий пілінг буде вельми доречним. Після процедури ваша шкіра стане оксамитовою, без ознак стресу чи втоми. Досвідчений косметолог здатний на більше: він допоможе призупинити вікові зміни, посилити кровообіг і вироблення колагену, нормалізувати роботу сальних залоз.
Ультразвуковий пілінг: ціна та умови в Raymond SPA
Фахівець Raymond SPA комплексно підходить до процедури, тому ви швидко отримаєте бажаний результат. Спочатку він уважно оглядає шкіру, вислуховує нарікання і побажання. Задає уточнювальні запитання щодо вашого здоров'я, адже ультразвуковий пілінг, ціна в Трускавці досить демократична, має деякі обмеження. Якщо у вас аутоімунне захворювання, гайморит або капілярна сітка, не хвилюйтесь. Фахівець порекомендує вам інші способи відновлення епідермісу та посилення захисного механізму клітин.

Косметологи з Раймонда – майстри своєї справи:

  • дотримуються усіх санітарних норм, тому обов'язково проводять дезінфекцію інструментів та насадок;
  • дають вичерпні рекомендації щодо догляду за обличчям та зоною декольте;
  • ретельно очищають шкіру перед процедурою, в період незначної реабілітації підбирають зволожувальні креми та маски.

Процедуру можна знайти в будь-якому салоні Трускавця, ультразвуковий пілінг в Raymond проводиться максимально відповідально. За потребою фахівець призначить лікування як то вугрової висипки тощо.

Що таке Ультразвуковий пілінг?

метод під час якого відбувається відлущення рогового шару шкіри та очищення пор під дією ультразвуку

Який ефект від Ультразвукового пілінгу?

очищення шкіри та пор, ввдлушення рогового шару, покращення кровообігу т лімфотоку, колагеногенез та еластиногенез, покращеня імунітету шкіри за рахунок кращого утворення імунних клітин в шкірі

Як проводять процедуру Ультразвуковий пілінг?

після очищення, тонізаці, ексфоліації (при відсутності протипоказів ), наноситься сиворотка по типу шкіри, по якій, за допомогою ультразвукового скрабера на високих частотах ультазвуку, проводять по шкірі

Замовити ультразвуковий пілінг з гарантований результатом

Щоб отримати бажаний ефект, потрібно чітко дотримуватися рекомендацій косметолога і не пропускати сеанси. Бажано звертатись до спеціаліста завчасно, адже мікрочастини косметики та пил попадають в розширені пори, спричиняючи запальні процеси. Ультразвуковий пілінг – це безболісна та приємна процедура, яка ретельно очищає епідерміс за допомогою ультразвукової хвилі. Вона актуальна для омолодження шкіри: навіть після першого сеансу незначні зморшки стають непомітними. На додачу активізуються обмінні процеси, клітини насичуються киснем, зникає жирний блиск.

Зробивши ультразвуковий пілінг, Трускавець також цінує наших масажистів, ви можете продовжити оздоровлення в комфортній СПА-зоні з джакузі та фітобаром. Телефонуйте + 38(067)-8077-000 та дізнайтесь більше про послуги в готелі Раймонд.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21