Рекордне льодове шоу від готелю RAYMOND до
Дня Незалежності
До 30-річчя Незалежності України біля готелю RAYMOND буде встановлено величезну крижану барну стійку, з якої гостей частуватимуть фірмовими напоями з обліпихи і ожини, які подаватимуть в льодових склянках в національних кольорах. А наймолодших учасників чекатимуть капкейки від шеф-кухаря ресторану готелю. Рекордне льодове шоу розпочнеться о 13.00 біля готелю RAYMOND (м. Трускавець, вул. С.Бандери, 21)

Льодові брили будуть оформлені національними символами та кольорами. Загальний розмір крижаної ляди становитиме понад 5 метрів. За задумом організаторів, це буде найбільша барна стійка в Україні споруджена з льоду влітку.

Зафіксувати рекорд, крім представників Книги рекордів України, запрошено міського голову Трускавця, Андрія Кульчинського, заступника міського голови Мирона Флюнта, директора музею історії Трускавця Галину Коваль.

Під час свята серед присутніх буде проведено конкурс на найкращий опис майбутнього України. Конкурс почнеться 13.00 і підсумки будуть підведені о 15.00 . Серед цінних призів, головним - стане вхідний квиток на закриту вечірку в готелі RAYMOND за участі музичної групи «Творчі», яка відбудеться у готелі RAYMOND 23 вересня 2021 року.

Follow us on Facebook and instagram...