Фототерапія в Трускавці

У нас лише фахівці компетентні в косметології та дерматології
В готелі Raymond є комфортний СПА-центр, де проводяться різні процедури, в тому числі й фототерапія, ціна не входить в вартість номеру. Фахівці компетентні в косметології та дерматології. Вони детально розкажуть про лікування дорослих та дитячих хвороб за допомогою яскравого світла. Ви будете задоволенні професійним обладнанням та роботою майстра.
Фототерапія з індивідуальним підходом до кожного гостя
До наших фахівців приходять люди, яких турбує екзема, псоріаз, вітілінго, атопічний дерматит, червоний плаский лишай тощо. І їм допомагає фототерапія – це лікування УФ-випромінюванням з доказовою клінічною ефективністю. В залежності від захворювання підбирається відповідний діапазон довжини хвилі. Цей метод застосовується в ендокринології, стоматології, хірургії, урології, гінекології, трихології, кардіології тощо.

Ви відчуєте ефективність фототерапії, Трускавець стане для вас жаданим місцем для оздоровлення.

До прийому краще підготуватись заздалегідь. Насамперед скласти список ліків, адже деякі препарати можуть підвищити чуттєвість шкіри до ультрафіолетового випромінювання. Якщо ваші лікарі, лор чи дерматолог, розписали курс, розкажіть про це косметологу.

Що таке Фототерапія?

вплив на шкіру нетеплової світлової еннргії для активізації процесів природнього клітинного відновлення шкіри. потрапляючи на шкіру, світло стимулює чутливі до нього внутрішньоклітинні структури

Який ефект від Фототерапії?

взалежності світлофільтра, фототерапіє запеспечує результати широкого спектру : омолодження шкіри, лікування акне, зменшення реактивності, пігментації шкіри

Як проводять процедуру Фототерапії?

фототерапія проводиться як завершуючий етап будьякої косметичної процедури. підбирається індивідуально світлофільтр і за допомогою спеціальної маніпули просвічуються шкірний покрив обличчя

Які противопокази?

світлочутливість, вагітність, епілепсія, рак шкіри, терапія фотосенсибілізуючими препаратамт

Послуга від сертифікованих фахівців

Світлотерапію застосовують не лише для лікування шкіри. Вона допомагає при сезонних афективних розладах, синдромі пізнього засипання, порушенні біологічних часів із-за частих перельотів.

В Raymond SPA можна замовити фототерапію обличчя, якщо вас турбує судинна сітка і бородавки. Лазерна косметологія дає змогу безболісно позбутися різних новоутворень, в тому числі невуса, виразки стопи, Т-клітинної лімфоми. Перед цим бажано провести лабораторну діагностику, щоб виключити злоякісні пухлини.

Якщо замовити фототерапію в Raymond SPA, косметолог:

  • огляне шкіру та визначить її фототип;
  • оцінить результати дерматоскопії;
  • підготує до процедури;
  • нанесе зволожувальний крем, дасть поради щодо подальшого догляду за шкірою.

Приїздіть оздоровлюватись в Трускавець, фототерапія в Raymond SPA буде ефективною та приємною.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21