Лімфодренажний масаж в Трускавці

Процедура буде ефективною та безпечною, якщо її довірити досвідченому та сертифікованому масажисту
Що робити, якщо ви постійно прокидаєтесь втомлені, а колеги здогадуються про ваш стан, помічаючи набрякле обличчя і важку ходу? Приїздіть до готелю Raymond відновлювати своє здоров'я: робити лімфодренажний масаж, ніжитись на терасі та насолоджуватись вітамінними напоями. Масажист допоможе вам налагодити життя: покращити лімфотік та кровообіг в організмі, сповільнити вікові зміни, прискорити виведення токсинів та міжклітинної рідини.
Масаж лімфодренажний в SPA-зоні Raymond
Фізіотерапевтична процедура буде ефективною та безпечною, якщо її довірити досвідченому та сертифікованому масажисту, адже результат залежить від багатьох факторів. Фахівець Raymond SPA розробить дієвий курс в комплексі іншими техніками. Обов'язково врахує ваші побажання, стан здоров'я та самопочуття. Відчує на дотик проблемні ділянки тіла та ретельно їх промасажує. Якщо ви дотримаєтесь усіх рекомендацій, результат буде очікуваним та стійким.

Що таке Лімфодренажний масаж?

Це особлива масажна техніка, основне завдання якої полягає в поліпшенні роботи лімф.системи.

Яка користь від Лімфодренажного масажу?

Виконує одну з найважливіших функцій в організмі людини,саме вона відповідає за очищення клітин і тканин від шкідливих речовин ( токсинів), а також за відкачування зайвої рідини з міжклітинного простору. Стимулює прискорення руху лімф.системи.Лімф.масаж : прискорює потік лімфи,що в свою чергу сприяє швидкому виведенню з організму кінцевих продуктів розпаду і токсинів, при цьому активізуються обмінні процеси, в результаті чого в тканини і органи починають активно надходити живильні речовини, кисень. Поступово усувається зайва міжклітинна рідина, набряки, входить в комплексну програму корекції фігури( усуває в'ялість шкіри, целюліт, жирові відкладення)

Як роблять Лімфодренажний масаж?

Це м'який і щадний масаж, або глибокий і щадний масаж. М'який надає терапевтичний ефект на судини та загально- розслабляючий вплив на організм в цілому. Глибокий стимулює м'язи, сприяє переміщенню лімфи.

Які противопокази?

онкологія, тромбоз, важкі захворювання серцево-судинної системи, запальні захворювання шкіри, атеросклероз, діабет, ендартеріїт, тромбофлебіт, гнійні запалення, герпес, лімфаденопатія.

Лімфодренажний масаж ніг – необхідність при пасивному способі життя

Усі види послуг:

 • Джакузі бурління води заспокоює та спонукає до релаксації.
 • Фінська сауна відрізняється від інших парилень високою температурою 80-100оС та незначною вологістю 10-20%.
 • Фіто-бар прохолодні смузі, зігріваючі чаї, трав'яні відвари.
 • Контрастний душ найкращий методом загартування організму.
 • Масаж надає стимулюючу дію на тканини організму, покращує кровообіг і лімфовідтік.
Важкість у кінцівках, набряки та часті болі – все це призводить до втрати зовнішньої привабливості ніг та появи варикозу. Треба підвищити рухомість лімфи та крові, еластичність судин та активність обмінних процесів. З цим допоможе якісний лімфодренажний масаж, ціна в Raymond SPA та професіоналізм фахівців вас повністю вдовольнить.

Щоб досягти стійкого і бажаного результату, масажист підійде до справи комплексно:

 • підбере дієві техніки та види лімфодренажного масажу тіла, не нехтуючи протипоказаннями;
 • порадить носити лише зручний одяг і, насамперед, взуття, яке часто призводить до деформації кісток та порушення кровообігу;
 • порекомендує переглянути харчування та позбутися шкідливих звичок, які мають негативний вплив на лімфоток.

По бажанню спеціаліст розкаже як робити лімфодренажний масаж для профілактики варикозного розширення вен. Якщо покращити відтік лімфи, підвищити тонус шкіри, наситити клітини киснем, то ваші ніжки будуть здоровими та стрункими.

На додачу ви підвищите імунітет та позбудетесь безсоння.


Загальний лімфодренажний масаж тіла

Як і будь-яка маніпуляція з тілом, процедуру проводять делікатно, щоб не пошкодити тканини або погіршити лімфоток. Важливо проводити рукою або апаратом по масажних лініях у напрямку струму лімфи. Рухи повинні бути плавними та в міру сильними. В результаті клітини отримають поживні речовини, пройдуть спазми у м'язах та болі в суглобах.

Масажист відповідально підходить до справи:

 • врахує всі захворювання, минулі та хронічні;
 • вакуумний лімфодренажний масаж проведе на професіональному апараті, який дезінфікує після кожної процедури;
 • грамотно підготує тіло до маніпуляції;
 • підбере сертифіковані креми та олії.

Він розробить курс відповідно до ваших цілей, який допоможе позбавитись целюліту чи запустити процес омолодження на клітинному рівні.
Після вакуумного або ручного лімфодренажного масажу варто відпочити на шезлонгах в нашому SPA та посмакувати напоями із фітобару. Зателефонуйте + 38(067)-8077-000 та дізнайтеся більше про масажні процедури.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21