Електропорація в Трускавці

шкіра стає зволоженою та блискучою, а ефект омолодження буде тривалим
Електропорація вирішує багато косметичних проблем, і її можна зробити прямо в готелі Raymond SPA. Після процедури стан шкіри покращується: вона стає зволоженою та блискучою. Якщо пройти повний курс та дотримуватися рекомендацій фахівця, ефект омолодження буде тривалим. Рекомендовано використовувати після пілінгу, щоб прискорити процес реабілітації.
Ціна, умови та компетентність косметологів
В готелі Raymond створені всі умови для того, щоб ви в комфорті дбали про своє здоров'я та красу. Фахівці мають відповідні сертифікати та великий досвід роботи із професіональним обладнанням. Проведуть процедуру на будь-яких ділянках тіла, адже вона досить ефективно зменшує прояви целюліту. Ціна за послугу не входить в вартість проживання в готелі. Наш спеціаліст ознайомить з прайсом перед початком процедури.

Що таке Електропорація?

вплив на шкіру електричного струму, під дією якого пори шкіри відкриваються що покращую проникнення косметичних засобів. після дії струму пори закриваються а актині речовини з косметичних засобів ніби запечатуються в середині шкири, що покращує їх дію та подовжує результат від косметичної процедури. також відбувається дія па мязи, покращується тонус шкіри, підтягується овал обличчя

Який ефект від Електропорації?

збільшується ефективність космтичнх процедур та косметики, покрашення тонусу шкіри, покрашення ікроцеркуляції крові

Як проводять процедуру Електропорації?

після етапів очишення, тонізації, ексфоліації шкіри наноситься сиворотка потипу шкіри по якій, спеціальною маніпулою проводять легкими масажними рухами по обличчю, при цьому паціет відчуває легке посмування мязів

Які противопокази?

загострення серцевосудинних ахворювань, рак, підвищена температура тіла, кардіостимулятор, вагітність, гіертонія

Якісна електропорація краща в Трускавці

Безін'єкційна мезотерапія забезпечить стійке зменшення зморшок та вирівнювання кольору шкіри, якщо все зробити правильно. Фахівець Raymond SPA комплексно підходить до справи. Обов'язково цікавиться вашим здоров'ям, адже струм небажано використовувати при аутоімунних захворюваннях, алергічних реакціях на препарати тощо. В разі потреби підбере більш небезпечний метод, наприклад, ультрафонофорез.

Косметолог якісно зробить електропорацію, ціна в Трускавці буде прийнятною:

  • проведе демакіяж, тонізацію і чистку за потребою;
  • підбере дієву речовину, враховуючи стан епідермісу;
  • нанесе маски та креми, адже шкірі після мікродермабразії потрібне глибоке зволоження.

В Трускавці електропорацію краще робити в місцевих готелях, адже після процедури не бажано виходити на вулицю.


Замовити електропорацію в Трускавці

Електропорація – це спосіб введення гіалуронової кислоти, вітамінів, клітковинних стимуляторів лімфи та кровообігу в глибокі шари шкіри. Захисний бар'єр оминається за допомогою струму.

Якщо ви не впевнені в тому що електропорація обличчя вам підійде, проконсультуйтесь з нашим косметологом. Він розробить курс, який буде направлений на підвищення тонусу шкіри та зволоження. Скорегує щоденний догляд за обличчям і зоною декольте.

В Raymond знаходиться комфортна СПА-зона, де можна зробити масаж або вакуумний ліфтінг, прийняти контрастний душ і джакузі.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21