Антицелюлітний масаж в Трускавці

Струнка фігура, рівна та гладенька шкіра стане реальністю
Струнка фігура, рівна та гладенька шкіра без горбиків – це стане реальністю, якщо підійти до справи комплексно. Фахівці із Raymond SPA проводять не лише антицелюлітний масаж, а й розробляють лікувальний курс, дають дієві рекомендації. Завдяки такому підходу до справи наші гості отримують результат без страждань та дискомфорту.
Масаж антицелюлітний в Raymond SPA, який дає стійкий ефект
Целюліт – це жирові відкладення під шкірою, від яких складно позбавитися, адже вони не з'являються просто так. Причиною може бути неправильне харчування, шкідливі звички, порушення гормонального балансу та обміну речовин, застій лімфи та поганий кровообіг. Масажист нашої СПА-зони розглядає проблему в комплексі, а не просто робить антицілюлітний масаж банками по звичній схемі. Він порекомендує взяти абонемент до спортзалу або включити у свій графік будь-яку фізичну активність, а також налагодити водний баланс, зменшити споживання солі, цукру, жирної їжі.

Що таке Антицелюлітний масаж?

Целюліт є однією з найпоширеніших проблем, які турбують жінок в плані свого зовнішнього вигляду. В готелі Raymond ми пропонуємо ряд антицелюлітних засобів, які можуть допомогти зменшити прояв целюліту, а також покращити загальний вигляд верхньої частини ніг і стегон. Антицелюлітний масаж - це підвид масажу, основна ціль якого за допомогою фізичного впливу, розбити целюлітні з'єднання.

Яка користь від Антицелюлітного масажу?

Масаж стимулює тканини і дренажу систему, покращуючи кровоносну та лімфатичну системи. Це чудовий спосіб протистояти стійким ділянкам целюліту, з якими неможливо впоратися за допомогою вправ, наприклад на внутрішню частину коліна та верхню частину стегна.

Як роблять Антицелюлітний масаж?

Ваша масажистка нанесе антицелюлітний лосьйон на цільові зони, а потім використовує спеціальні масажні техніки, які пом’якшують і зменшують жирові ділянки, де є целюліт. Масаж сприяє виведенню токсинів і розщепленню будь-яких жирових грудок, таким чином зменшуючи появу целюліту. Масаж також допомагає націлити лімфатичну систему і позбутися рідини, яка також посилює появу целюліту. Масаж стимулює природний приплив крові в організмі та розщеплює жирові відкладення, щоб вони природним чином виводилися з тіла.

Які противопокази?

- вагітність або період лактації; - менструація; - особам до 18 років; - при серйозних захворюваннях нирок або серця; після операції в «проблемних» зонах; варикозне розширення вен або судинні сітки на ногах; алергія.

Курс антицелюлітного масажу від фахівців

Усі види послуг:

 • Джакузі бурління води заспокоює та спонукає до релаксації.
 • Фінська сауна відрізняється від інших парилень високою температурою 80-100оС та незначною вологістю 10-20%.
 • Фіто-бар прохолодні смузі, зігріваючі чаї, трав'яні відвари.
 • Контрастний душ найкращий методом загартування організму.
 • Масаж надає стимулюючу дію на тканини організму, покращує кровообіг і лімфовідтік.
Прислухаючись до порад майстра, ви побачите результат вже на п'ятому сеансі антицелюлітного масажу, ціна вас також задовольнить. Масажист запитає про стан здоров'я та огляне шкіру для того, щоб уникнути появи ускладнень та не пошкодити тканини організму.

Він підбирає ефективні методи індивідуально для кожної людини, а саме:

 • визначить інтенсивність масажних рухів та грамотно поєднає різні техніки, враховуючи стадії целюліту та захворювання спини, хребта, шкіри;
 • порекомендує антицелюлітний масаж щіткою, банками або вакуумними апаратами;
 • розробить підтримувальні процедури, щоб після курсу закріпити отриманий результат.

Фахівець ретельно підшукує дієві олії та лосьйони для того, щоб підсилити дію баночного антицелюлітного масажу або сухого розтирання та привести до бажаного результату.


Як робити антицелюлітний масаж, аби не зашкодити

Здається, що найпростіша процедура – ручний антицелюлітний масаж, і він не потребує особливих умінь. Це не так.

Що потрібно робити?

 1. Розігріти тіло та підготувати м'язи до навантажень, адже вплив механічних дій на організм суттєвий.
 2. Контролювати силу та інтенсивність рухів, масажувати чітко по лініях.
 3. Використовувати сертифіковані засоби з дієвими речовинами, а для вакуумного антицелюлітного масажу – професійні апарати.

В Raymond SPA ви позбавитесь «апельсинової кірки», адже у вас покращиться обмін речовин, прискоряться метаболічні процеси, лімфотік, вироблення колагену. Якщо ви прочитали як робити антицелюлітний масаж щіткою або банками дома, все одно запишіться на прийом до масажиста готелю. Він підбере для вас дієві техніки, детально розповість як користуватися антицелюлітною щіткою або банками.

Щоб навчитися самостійно розтирати проблемні місця, бажано пройти декілька сеансів у професіонала та уважно слідкувати за його рухами.

В готелі Raymond створені всі умови для вашого оздоровлення. Приваблива ціна антицелюлітного масажу дозволить заощадити та провести більше сеансів у професійного масажиста. Дізнатися подробиці можна за телефоном + 38(067)-8077-000.

Залишити заявку
Зарезервувати онлайн
Телефон
Ім'я
Пошта
Телефон:
+38(067)-8077-000
+38(067)-0977-000

Address

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21